Teslimat

Endustriyelim.com, aldığınız ürünleri size mümkün olan en kısa süre içerisinde ulaştırmayı kendine amaç edinmiştir. Bu nedenle, site üzerinden sattığımız ürünlerin büyük kısmını Hamm'a ait depolarda tutmaktayız. Bu kapsamda ödemesi tamamlanarak onaylanmış siparişleriniz 15-20 iş günü içerisinde kargo firmamıza paketlenmiş olarak teslim edilir. Kampanya dönemlerinde ve stoğu mağazalarımızdan temin edilebilen bazı ürünlerde siparişlerin gönderim süresinde birkaç gün gecikme yaşanabilmektedir.*
*Mobilya gibi özel teslimat gerektiren büyük ebatlı ürün gönderimlerinde teslimat süre ve bölgeleri değişebilmektedir. 

Siparişlerinizi size en kısa sürede teslim etmek bizim açımızdan büyük önem taşımaktadır. Bu süre teslim almak istediğiniz noktanın durumuna göre siparişinizin onaylanmasına müteakip 4 iş günü (büyük il merkezleri) ile 14 iş günü arasında değişebilmektedir.
Teslimatı konusunda zaman kısıtı bulunan siparişleriniz için, kargo gönderim sürelerini göz önünde bulundurmanızı önemle rica ederiz.

·Siparişini verdiğim ürünü kim teslim edecek?

Endustriyelim.com'un Gönderimi anlaşmalı kargo ile hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilecektir.

 

·Neden hasarlı ve şüpheli görülen paketleri teslim almamalıyım?

Siparişiniz size ulaştığında, eğer gönderi paketinde herhangi bir bozulma ya da şüpheli durum tespit ediyorsanız lütfen teslim almayınız. Kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyip, en kısa sürede müşteri hizmetleri temsilcimizle iletişime geçiniz. Eğer böyle bir paketi, teslim fişini imzalayıp kabul ederseniz, taşıma sırasında gerçekleşen hasar, kaybolma gibi durumların tespit edilme ihtimalini ortadan kaldırırsınız. Bu durumda ürününüzün taşıma sırasında başına gelenlerden hiçbir şekilde kargo firması sorumlu tutulamayacaktır. (En küçük ezilme ya da açılmış olma belirtisinde dahi görevliden ısrarla tutanak tutmasını isteyiniz ve bizimle irtibata geçiniz.)

 

·Faturalarım bana nasıl ulaştırılacak?

Faturalarınız, sipariş ettiğiniz ürünler ile birlikte, gönderinizin bulunduğu paketin dışına yapıştırılan şeffaf kargo poşetinin içerisinde gönderilir. (Hazır giyim ve dekorasyon ürünlerini bir arada içeren siparişleriniz, hazır giyim ve dekorasyon ürünleriniz ayrı depolardan çıkarılacağı için farklı faturalarda adresinize gönderilecektir.) Eğer isterseniz fatura adresi ile gönderi adresini farklı seçebilirsiniz. Bunun için fatura adresi bölümüne faturanızın gitmesini istediğiniz adresi, teslimat adresi bölümüne de gönderinizin gitmesini istediğiniz adresi doğru bir şekilde girmeniz yeterlidir.

 

  • Siparişimle birlikte faturam gelmedi, ne yapmalıyım?
   • Siparişleriniz, siz aksini talep etmediğiniz sürece, faturalarıyla beraber gönderilir. Gönderinizin bulunduğu paketin dışına yapıştırılan şeffaf kargo poşetinin içerisinde faturanız bulunmaktadır. Eğer faturanız siparişinizle beraber size teslim edilmediyse, lütfen kargo görevlisinden faturanızı isteyiniz. Faturanızın size teslim edilmemesi halinde, lütfen görevli kişiye tutanak tutturarak durumu en kısa sürede bize bildiriniz. Bu durumda kargo firmasından faturanızın bulunması istenecektir. Eğer faturanız bulunamıyorsa size faturanızın, kaşeli bir kopyasını göndereceğiz.
 
  • Endustriyelim.com üzerinden nerelere gönderim yapabilirim?
   • Endustriyelim.com gönderim ağı, anlaşmalı kargomuzun teslimat sağladığı yurtiçindeki tüm bölgeleri kapsamaktadır.*
    *Konuyla ilgili ayrıntılı bilgi almak için lütfen +90 533 384 58 51 nolu telefonumuzdan müşteri hizmetleri temsilcimizle iletişime geçiniz.
 
 • Endustriyelim.com 'dan yurtdışına sipariş verebilir miyim?
  • Endustriyelim.com gönderim ağı, yurtiçindeki ve yurdışı bölgeleri kapsamaktadır.