İade ve Değişim Koşulları

İADE
-Satın aldığınız ürünü, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
-Teslim alındıktan sonraki 7 gün içerisinde bilgi verilmeyen ya da satılabilirliği bozulan ürünler, Endustriyelim.com tarafından iade alınamayacaktır.
-Ürün ile birlikte gelen faturanın tüm kopyaları ile birlikte geri gönderilmelidir. İade formu doldurulmamış, faturası ile geri gönderilmemiş ürünler kabul edilmez.
(Eğer ürünün faturası kurumsal ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, "Ürün Birim Fiyatı + KDV" şeklinde kesilmiş bir "iade faturası" ile birlikte göndermeniz gerekir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri, "iade faturası" kesilmediği takdirde tamamlanamaz.)
-İade kargonuz Endüstriyelim'e ulaştıktan sonra size bir bilgilendirme e-postası gönderilir. Ürün kontrolü tamamlandıktan sonra 24 saat içerisinde iadeniz için bankanıza talimat verilerek, ödemeyi yaptığınız kredi kartınıza para iadesi yapılır.
-Kargonuz bize ulaşıp, ürün kontrolü tamamlandıktan sonra, 48 saat içerisinde iadeniz için bankanıza talimat verilerek, ödemeyi yaptığınız kredi kartınıza para iadesi yapılır.(Bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama ekstra 1 hafta fazla sürebilir.)
-İade edilecek ürünün alıcı tarafından kullanılmamış, kullanım hatası sonucu hasar ve zarar görmemiş olması gerekmektedir.
-İade ve değişimdeki kargo bedelleri alıcıya aittir.
-Endüstriyelim'den kaynaklanan bir problem olması durumunda, kargo bedeli bize aittir.

DEĞİŞİM
-Satın aldığınız ürünü, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde değişimini yapabilirsiniz.
-Ürün ile birlikte gelen faturanın tüm kopyaları ile birlikte geri gönderilmelidir. Değişim formu doldurulmamış, faturası ile geri gönderilmemiş ürünler kabul edilmez.
-Kargonuz bize ulaşıp, ürün kontrolü tamamlandıktan sonra ürün değişikliği stok durumuna göre 48 saat içerisinde tekrar kargoya verilir. Stoku olmayan ürünün bedeli alıcıya iade edilir.
-Değişim yapılacak ürünün alıcı tarafından kullanılmamış, kullanım hatası sonucu hasar ve zarar görmemiş olması gerekmektedir.
- İade ve değişimde ki kargo bedelleri alıcıya aittir.